Zespół

Dorota Smardzewska
Specjalista w zakresie terapii uzależnień w Ośrodku Leczenia Uzależnień Wyspa SOZO

Jestem magistrem Pedagogiki społecznej i terapii pedagogicznej, absolwentką Studium Terapii Uzależnień przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnienia (Certyfikat PARPA nr. 922)
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w ośrodku stacjonarnym dla osób uzależnionych od alkoholu, oddziale dziennym dla osób uzależnionych oraz Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia.

Od wielu lat pracując terapeutycznie diagnozuję oraz prowadzę terapię indywidualną i grupową dla osób uzależnionych, i współuzależnionych. Swoją pracę poddaję superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W Ośrodku Wyspa SOZO zajmuję się diagnozowaniem, prowadzeniem terapii indywidulanej i grupowej. Prowadzę również warsztaty umiejętności oraz psychoedukację.

Marcin Daszek
Specjalista w zakresie terapii uzależnień w Ośrodku Leczenia Uzależnień Wyspa SOZO

Jestem magistrem Pedagogiki Opiekuńczo-Resocjalizacyjnej, przez kilka lat pracowałem w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym będąc wychowawcą licealnej grupy nieletnich, wykazujących różny stopień demoralizacji.

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku Psychologia Śledcza w praktyce na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a także Szkołę Zintegrowanej Psychoterapii Uzależnień na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Swoje doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi nabywałem pracując w stacjonarnym Ośrodku Terapii Uzależnień od Alkoholu, Poradni Leczenia Uzależnień, a także Dziennym Oddziale Leczenia Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych. Ponadto odbyłem szkolenie I stopnia z Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi.

W ośrodku Wyspa SOZO prowadzę terapię grupową, indywidualną, psychoedukację, a także warsztaty umiejętności.

Dorota Knitter
Specjalista w zakresie terapii uzależnień w Ośrodku Leczenia Uzależnień Wyspa SOZO

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Od wielu lat specjalizuję się w pracy z dorosłymi prowadząc terapie indywidualne i terapie grupowe osób uzależnionych. Od 15 lat jestem biegłym sądowym z zakresu uzależnień przy sądzie okręgowym w Częstochowie.

Konrad Chłądzyński
Lekarz medycyny w ośrodku Wyspa SOZO

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu w w Katowicach, w trakcie specjalizacji z Chorób Wewnętrznych, na co dzień zajmuję się diagnostyką i leczeniem powikłań związanych z chorobą alkoholową.

Czas prywatny zajmuje mi rodzina, podróże rowerowe oraz muzyka z lat 60 i 70.

W Ośrodku Wyspa SOZO zajmuję się wstępną kwalifikacją i rozpoznaniem wczesnych jak i późnych powikłań spożywania nadmiernej ilości alkoholu.

Magdalena Włodarska-Muskalska
Magdalena Włodarska-Muskalska
Lekarz specjalista psychiatra w ośrodku Wyspa SOZO

Niezwykle cenię sobie pracę zawodową i współpracę w zespole. Swoją przygodę z zawodem lekarza zaczęłam w wieku 19 lat, rozpoczynając studia medyczne, co pozwoliło mi zdobyć stopniowo duże doświadczenie. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Wydział Wojskowo- Lekarski. Następnie odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii rozpoczęłam w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach w Oddziale Psychiatrii i Psychoterapii, które zakończyłam w WSS w Częstochowie w Oddziałach Psychiatrycznych. W toku specjalizacji pracowałam także w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym- Psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu. Pracuję aktualnie w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Częstochowie MSW i A. Od kilku lat jestem kierownikiem Programu Substytucyjnego w Częstochowie. Pracuje także w Oddziale terapii uzależnienia od alkoholu z pododdziałem dla kobiet w WSN w Lublińcu. Dodatkowo interesuję się podróżowaniem, sportem i fotografią.

Marek Czupryna
Założyciel Ośrodka, Instruktor Terapii Uzależnień
Zrzut ekranu 2023-04-28 o 09.54.06
Martyna Czupryna
Menedżer Ośrodka, Instruktor Terapii Uzależnień, Dietetyk
Mateusz Czupryna
Menedżer Ośrodka, Instruktor Terapii Uzależnień
Klaudia Czupryna
Dział Administracji, mgr prawa
Monika Siejka
Dział Administracji, mgr administracji samorządowej
Pomóż sobie, walcz o swoje zdrowie.

Zadbaj o siebie, Twoich przyjaciół i rodzinę.

Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas!
884 831 831
Zadzwoń Napisz